چند سوال مهم قبل از پیوستن به بازاریابی شبکه ای

شرکت های بازاریابی شبکه ای برای جذب بازاریابان تبلیغات وسیعی کرده اند.برخی از شرکت ها اعلام کرده اند که نتیجه تبلیغات برای آن ها کاملا مثبت بوده است و تاثیر بسیاری در این زمینه گذاشته است.در بازاریابی شبکه ای نیز مانند سایر حرفه ها، فاکتورهایی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد که برخی از این فاکتورها اکتسابی و برخی براساس تجربه و کار مداوم بدست می آیند.

در این مقاله به بررسی سوالاتی می پردازیم که بهتر است قبل از پیوستن به شرکت های نتورک مارکتینگ، پاسخ مناسب برای آن ها بیابید و سپس به این شرکت ها بپیوندید.

آیا از توانایی فروش برخوردار هستید؟

تعدادی از افراد به طور ذاتی فروشندگان خوبی هستند و یا مهارت های لازم برای این کار را با کار و تلاش بدست می آورند.این افراد انسان های برون گرا و مهربانی هستند که قدرت خوبی برای سخن گفتن در بین جمع را دارند و دارای اعتماد به نفس بالایی نیز هستند.در ام ال ام مارکتینگ نیز مانند هر حرفه دیگر زمینه برای پیشرفت ها شخصی و شغلی وجود دارد اما باید این موضوع را مد نظر قرار داد که موفقیت در این حرفه مستلزم تلاش بسیار است.بهتر است شما قبل از ورود به این حرفه با افراد موفق در این زمینه مشورت کرده و کسب تجربه کنید.

آیا محصولاتی که شرکت بفروش می رساند محصولاتی هستند که شما نیز از آن ها استفاده می کنید؟

یک محصول خوب نیاز به زمان و انرژی زیادی برای متقاعد کردن افراد برای خریدن محصول ندارد.وقتی خود شما نیاز به خرید و استفاده از محصولات شرکت را نداشته باشید قطعا فروش آن ها نیز برای شما دشوار خواهد بود.

آیا شرکت قابل اعتماد است؟

شما نباید تنها به این دلیل که یک شرکت اعلام می کند که شرکتی قانونی و دارای مجوز است اکتفا کنید بلکه باید حتما راجب پلن درآمدزایی و نحوه پرداخت پورسانت نیز باید اطلاعات کسب کنید. شما می توانید برای اطمینان از اصل بودن مجوز بازاریابی شبکه ایبه سایتهای www.networkmarketing.mimt.gov.ir و www.iranhoshdar.ir مراجعه نمایید.

آیا طرح درآمدزایی شرکت یک طرح هرمی است؟

دسیسه های هرمی اغلب قصد دارند خود را همانند شرکت های سالم بازاریابی شبکه ای نشان دهند.مهم ترین مشخصه این است که درآمد زایی در این شرکت ها عمدتا براساس زیرمجموعه است و اینکه برای عضویت در این مجموعه ها شما باید مبلغی پرداخت کنید.در ابتدا سود شما باید از فروش خدمات و محصولات به استفاده کنندگان واقعی بدست بیاید و فرقی ندارد شما خودتان این محصولات را میفروشید یا زیرمجموعه های شما.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.


/ 0 نظر / 7 بازدید